به دنیای پاشاباغچه خوش آمدید

برندی جهانی و معتبر در صنعت شیشه

برند-پاشاباغچه

تاریخچه پاشاباغچه

گروه صنعتی sisecam یک شرکت بسیار بزرگ در مقیاس صنعتی است. در سال 2016 این شرکت، با بیش از 21 هزار نیروی کار انسانی در 13 کشور جهان، در صنعت شیشه مشغول به کار است. تولیدات این شرکت به بیش از 150 کشور دنیا صادر می‌شود. بطوری که امروزه شرکت sisecam به یکی از رهبران این صنعت تبدیل شده و حرفی برای گفتن در صنعت شیشه دنیا دارد.
زمینه کاری این شرکت در صنعت تولید شیشه تخت، ظروف شیشه‌ای و بسته‌بندی های شیشه‌ای است.
هدف این شرکت رسیدن و ثابت بودن در لیگ برتر جهانی صنعت شیشه است. بطوری که در حال حاضر یکی از سه بازیکن اصلی این لیگ به حساب می آید.

حتما شما هم تجربه خرید و استفاده از محصولات پاشاباغچه را دارید. بیایید در این قسمت نظرات و دیدگاه هایمان را درباره محصولات این برند به اشتراک بگذاریم

حتما می پرسید sisecm چه ارتباطی به پاشاباغچه دارد؟

در واقع شرکت پاشاباغچه یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ sisecam است.
شرکت پاشاباغچه در سال 1935 میلادی در ترکیه تاسیس شد  و امروز با بیش از 80 سال سابقه، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های کشور ترکیه محسوب می شود. محصولات برند پاشاباغچه به دو گروه ظروف شیشه‌ای صنعتی و دست ساز تقسیم می‌شود و در مجموع این شرکت، بیش از 20 هزار محصول متفاوت تولید و به 140 کشور جهان صادر می کند.
پیشرفت و گسترش شرکت پاشاباغچه در طول این سال ها، باعث شده این شرکت تعداد کارخانه‌های خود را در سه کشور ترکیه، بلغارستان و روسیه افزایش بدهد.

برای مشاهده  پرفروش ترین محصولات پاشاباغچه اینجا کلیک کنید

برند پاشاباغچه در ایران

برند پاشاباغچه در ایران کاملا شناخته شده است. این برند به خاطر قیمت مناسب و سادگی و شفافیت محصولات آن خیلی زود در دل مردم جا باز کرد و به خانه های آنها رفت. انواع گیلاس، پارچ و لیوان، انواع بانکه ها،فنجان و نعلبکی و… بخشی  از تولیدات این برند  ترکیه ای است. این محصولات شیشه ای کاملا شفاف بوده و موج دار نیستند و بر روی بیشتر محصولات پاشاباغچه آرم این شرکت که تصویر (دو قطره آب) است دیده می شود.
اما روی بعضی از محصولات این شرکت مثل کیک خوری، آرم پاشاباغچه وجود ندارد. به  همین دلیل شما می توانید از روی جعبه این محصول، از اصل بودن آن مطمئن شوید.

اینستاگرام رسمی پاشاباغچه

Instagram did not return a 200.

مقاله‌های مرتبط به پاشاباغچه

One thought on “Pasabahce

  1. ناصر حسن زاده میگوید:

    برای خرید عمده محصولات پاشاباغچه باما تماس بگیرید.
    55344909
    09127083379

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *